New In Stock: Netherlands Bare Metal servers with instant deployment are now available! Place an order today.

Blog

Bacloud - Geriausias Šiaulių miesto darbdavys 2022

  • Wednesday, May 31, 2023

 

UAB Informacinės sistemos ir technologijos viena iš inovatyvių Lietuvos įmonių, valdanti serverių ir debesijos paslaugų prekinį ženklą Bacloud buvo pripažinta geriausiu Šiaulių miesto darbdaviu 2022 m. Šis garbingas apdovanojimas patvirtina kompanijos įsipareigojimą kurti palankią ir motyvuojančią darbo aplinką savo darbuotojams.

Bacloud yra viena iš didžiausių privačių IT įmonių Šiauliuose, teikianti aukštos kokybės svetainių prieglobos, debesų kompiuterijos ir IT priežiūras paslaugas. Įmonė įsitvirtino rinkoje ne tik dėl savo techninės kompetencijos, bet ir dėl savo unikalaus požiūrio į darbuotojus. Nuo pat veiklos pradžios didelis dėmesys buvo skiriamas darbuotojų gerovei ir darbo aplinkai. 

geriausias darbdavys

Įmonė stengiasi sukurti draugišką ir įkvepiančią darbo aplinką, kurioje darbuotojai gali jaustis patogiai ir motyvuotai. Skatinamas nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, suteikiamos karjeros augimo galimybės, visi darbuotojai apdrausti papildomu sveikatos draudimu. Be to, Bacloud organizuoja įvairius darbuotojams skirtus renginius ir veiklas, kurios stiprina komandos dvasią ir bendravimą. Tai padeda pritraukti talentingus specialistus į įmonę ir padidinti jos konkurencingumą darbo rinkoje.

Bacloud sėkmingai demonstruoja, kad geras darbdavys neapsiriboja vien tik konkurencingo atlyginimo mokėjimu ir karjeros galimybiu suteikimu. Tai apima daugiau - bendruomenės kūrimą, motyvaciją ir pripažinimą. Kaip ir minėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas įteikdamas šią nominaciją - Bacloud tampa puiki pavyzdžiu kitoms įmonėms, siekiančioms sukurti gerą darbo aplinką ir pritraukti geriausius specialistus.

 

 

« Back